Finał IX Olimpiady J.Angielskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów organizowanej przez Szkołę Języków Obcych” Eureka” pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca i Wydziału Edukacji w Mielcu odbył się tradycyjnie już w pięknie odnowionej sali wystawienniczej w Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. W uroczystości wręczenia dyplomów i nagród uczestniczyli: Prezydent Mielca pan Daniel Kozdęba, Dyrektor Wydziału Edukacji pan Arkadiusz Gałkowski, którzy ufundowali wspaniałe nagrody dla laureatów od IV do X miejsca, przedstawiciele Szkoły Języków Obcych „Eureka„ dyrektor pani Halina Sokolik-Nieradka i dyrektor oddz. Mielec pani Agnieszka Michna. Szkoła jest fundatorem nagród dla laureatów miejsca I do III. Były nagrody w postaci darmowych kursów rocznych, semestralnych, wiele przydatnych na co dzień elektronicznych gadżetów, książki w j.angielskim i inne. Nagrody i uroczystości na pewno są przyjemnym zwieńczeniem pracy, jaką musieli włożyć w przygotowanie uczniowie i ich nauczyciele, najważniejsze jednak są umiejętności językowe, które pozostaną.

Galeria: